0 (0,00€)

Amatciems Furniture virtuves mēbeles

Ergonomika
Virtuves ērtība.

Korpusi

Ražotām virtuvēm izmantota Vācijā izgatavota plātne ar melamīna pārklājumu , mitrumizsturīga, ar aukstu ūdens, tvaiku pretestību. Virsmas noturība pret skrāpejumiem, traipiem, skābēm, koroziju, sārmeim ļoti auksta. Materiāls ir ekoloģisks, veselībai drošs.

Furnitūra

Uzskatam labākās Atvilktņu vadotņu sistēmas. Atšķirība no standarta vadotnēm: daudz labāka slidēšana, vienmērīga soft close aizvēršana bez rāvieniem. Atvilktņu interjēram piejamas 3 dažādas krāsas (Balta, metāls, melna,) tās var papildināt ar paaugstinātiem sāniem dziļām atvilktnēm, piejamas no stikla, metāla vai koka materiāliem. Veramo durvju Eņģes ar dībeļ stiprināšanu lielākai slodzei un izturībai. Grozu sistēmas sturu skapjiem un pēnāļskapjiem no Kesebohmer. 

Darba virsmas

Compact HPL. Laba noturība pret skrāpējumiem, Izcila noturība pret koroziju, traipiem, skābēm, sārmiem, laba karstumizturība (140-210 grādi), ļoti viegla tīrīšana, blīva gluda virsma.

Corian virsmas plakne nav noturīga pret mikro skrāpējumiem, jo satur akrīlu, tos gan var atjaunot ar pulēšanu, laba noturība pret koroziju, traipiem, skābēm, sārmiem, vidēja karstumizturība (140 grādi), ļoti viegla tīrīšana, blīva gluda virsma. Nav redzamas šūves savienojot virsmu. Iespējams izveidot izlietnes un liegtas formas.

Kvarca kompozītmateriāls. Izcila noturība pret skrāpējumiem, vidēja noturība pret koroziju, traipiem, skābēm, sārmiem, laba karstumizturība (140-210 grādi), viegla tīrīšana.

Granīts. Izcila noturība pret skrāpējumiem, laba noturība pret koroziju, traipiem, skābēm, sārmiem, Izcila karstumizturība (210 grādi), viegla tīrīšana, blīva gluda virsma. Dedzinātām-birstētām virsmām nepieciešama impregnēšana.

Keramika. Izcila noturība pret skrāpējumiem, laba noturība pret koroziju, traipiem, skābēm, sārmiem, Izcila karstumizturība (210 grādi), ļoti viegla tīrīšana, blīva gluda virsma.

Fasādes

Dabīgās koksnes finierējums Ozols, Osis, Rieksts, Bērzs, Lapegle. Iespējams tonēt, lakot; eļļot: Krāsot; Kodināt, termiski apstrādāt. Ozolam pieejama arī koksne ar zariem, tangensiālām dzīslām, vecinājumu.

Krāsots MDF. Krāsu uzklāj 5 kārtās, tas ļaui sasniegt nepieciešamo noturību. Iespējams glāncēts, pusmatēts un pilnībā matēta-struktur krāsojums.

Plastikāts. Izsturīgs pret skrāpejumiem vai asiem triecieniem. Iespējams zīdaini matēts vai glancēts.

Stikls. Tehnoloģija kas ļaui slēpt fasādes alumīnija rāmi aiz stikla atrisina stiprināšanu uz atvilktnēm, iebūvētas tehnikas un pārējām virtuves mēbelēm. Stikla virsma ir labi kopjama, izsturīga pret skrāpējumiem.

Nerūsējošs tērauds, Misiņš, Kapars. 1,5 mm plans metāls tiek presēts uz plaksnes, tas aplokas arī uz kantēm, neveidojot šuvi. Var veidot krāsas pārejas.

Apgaismojums

Virsmas izgaismošanai iebūvēts Led apgaismojums punktveida vai līnijas ar padziļinātiem profiliem, 2700 K siltu gaismu, jaudu apreķinot pēc vajadzīgā aukstuma virs virsmas. Apgaismojumu iespējams ieslēgt ar telpas slēdzi, vai mēbelē iebūvētu bezkontakta sensoru kas nav redzams.

Mebeļu interjērā izgaismošanai tiek iebūvēti Led gaismeklis leņķī pavērsts profīls ar kustības sensoru, kas strādā uz fasāžu atvēršanu, aizvēršanu.

Slēptie rokturi

Fasādes mala ir pasargāta ar metālu profilu, kas iestrādāts no iekšpuses. Tas ir ērts satveršanai, nav redzams no arpuses.

Virtuves mēbeļu projektēšana, ražošana 20 gadus pieredze.