white arrow down in circle

SOFTREND mēbeles, dīvāni, krēsli, galdi

Igauņu ražotājs Softrend, kuram ir vairāk kā 20 gadu pieredze mēbeļu ražošanā, piedāvā dažādas mīkstās mēbeles – atpūtas krēslus, gultas, dīvāngultas un dīvānus Jūsu mājām, kā arī dažādus dīvānu un uzgaidāmo telpu mēbeles publiskām/sabiedriskajām telpām. Ražotājs piedāvā vairak kā 4000 dažādu audumu apdares iespējas un vairāk kā 100 dažādas ādas apdares, kā arī jaunāko tehnoloģiju audumus AquaClean.
Kas Jūsuprāt ir labs dīvāns? Nav neviens dīvāns, kas būtu piemērots visiem, tāpēc ražotājs izgatavo mīkstās mēbeles pēc Jūsu izvēlētā modeļa, izmēra un apdares materiāla. Tādējādi izveidojot perfektus dīvānus, lai katrs klients būtu apmierināts. Softrend lielu uzmanību pievērš mīksto mēbeļu komfortam un to kvalitatīvajam pildījumam. Katrs dīvāna modelis atšķiras ar tā pildījumu – dūnu, poliuterāna putu, kabatu atsperēm un atmiņas putām.
Visiem šiem dīvāniem ir stiprs rāmis un labi izplānota konstrukcija. SOFTREND izmanto tikai izturīgus un augstas kvalitātes materiālus. Lai to pierādītu, ražotājs saviem masīvkoka rāmjiem piešķir 20 gadu garantiju.
Visus dīvānu modeļus var pasūtīt ar noņemamu pārsegu, lai to varētu iztīrīt. Dīvāniem zem pārsega ir 100% kokvilnas oderējums, kas ļauj izmantot dīvānu pat tad, kad tīrāt tā pārvalkus.
Visiem SOFTREND produktiem ir kāds stāsts un labs iemesls, kāpēc produkts ir tāds, kāds tas ir.
Kvalitātes standarti:
• Izturīgs rāmis: koks, saplāksnis un HDF. Dīvānu rāmjiem ir 20 gadu garantija.
• Tiek izmantoti tikai izturīgi un augstas kvalitātes materiāli: HR putas, ūdensputnu spalvas;
• Kabatas atsperes: kabatas augstums ir 10 cm, atsperes stiprums 1,8.
• Izturīgas “overlock” šuves.
• Noņemami pārvalki un 100% kokvilnas odere.

SOFTREND logo
softrend.ee/en/?l

Whoops, looks like something went wrong.