white arrow down in circle

EARTHWERKS lamināts, vinils

EarthWerks galveno uzmanību pievērš daudzveidībai, izcilajam dizainam un kvalitātei. Augsts dizains un standarts, uzmanība detaļām un apņemšanās nodrošināt labāko servisu raksturo uzņēmuma EarthWerks pamatvērtības. Ražotājs piedāvā luksusa vinila grīdas jau vairak kā 40 gadus. Koncentrējoties tikai uz dabiskiem rakstiem, neticamām organiskām krāsām un dabisko reljefu. EarthWerks ir atzīti kā novatori luksusa vinila grīdu ražošanā. Pateicoties to ražošanas novatoriskajiem procesiem, ražotāja piedāvātajam vinilam ir augsts kvalitātes līmenis. EarthWerks vinila grīdas var uzstādīt dzīvojamās un pat komerciālās vietās, neuztraucoties par tā kvalitāti.
Ražotājs piedāvā 2 vinila grīdas līnijas – Opera un Lagoon. Lagoon ir pieejams 6 dažādos toņos un ar 3 dažādiem ieklāšanas veidiem. Viens no tiem ir ar klik sistēmu (SPC click) jeb peldošā ieklāšana, kura ir ļoti ātra, vienkārša un ērta, turklāt tas ir viegli izjaucams un ir iespēja to izmantot atkārtoti. EARTHWERKS grīdas segumi ir ūdensnecaurlaidīgi, termoizturīgi, higiēniski un ļoti viegli kopjami. Vinils, kuru uzstāda ar click sistēmu ir biezāks (4,2 mm) nekā plāksnes, kuras ir jālīmē pie grīdas esošā seguma. Ja ieklājot vinilu izmanto Earthwerks DB LOC apakšklāju, tad tas spēj absorbēt skaņu līdz pat 20 dB. Šāds vinils ir ilgmūžīgs privātmājās un tam ir 30 gadu garantija lietošanai sabiedriskās telpās.
Augsta kompetence un detalizētas zināšanas par izstrādājumiem ir iestrādātas katrā jaunā produktā un kolekcijā. Uzņēmumam ir 2 lielas noliktavas Eiropā un Lielbritānijā, tāpēc variet būt droši, par augstu servisu un īsu pasūtījuma laiku.

EARTHWERKS logo
www.earthwerks.com

Katalogi